KSU medlemmer

KSU medlemmerne: 

Funktion

Navn

E-mail

Billede

 

Formand

 

Lotte Birkegaard Hansen

 

Lotte@sjoelund.info

image_0

 

Næstformand

 

Jeanette Knudsen 

 

Jeanette@sjoelund.info 

image_1

 

Kasserer

 

Jesper Buchwald-Grøhn

 

 jesper.g@sjoelund.info

         Jesper Grøhn

 

Referent

 

Randi Thomsen

 

randi@sjoelund.info

         image_7

 

IT

 

Morten Rugsted 

 

mmmk@profibermail.dk

 

  image_9

 

Medlem

 

Sif Andresen 

 

Sif@sjoelund.info

          image_5

 

Medlem

 

Mikael Bærentsen

 

Mikael@sjoelund.info 

          image_3

 

Medlem

 

Kaare Thomsen

 

kaare@sjoelund.info

image_4

 

Medlem

 

Christian Bramsen

 

 

 cdb@c.dk

  

 

 Medlem

 

Søren Bach

 

 

 Soeren@sjoelund.info

image_2

 

Medlem

 

Sabine Mørch

 

 

Sabine@sjoelund.info

image_8

 

Medlem

 

Kenni Bergh

 

Kenni@sjoelund.info

image_6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skriv et svar

Din e-mail-adresse vil ikke blive offentliggjort. Krævede felter er markeret med *

Disse HTML koder og attributter er tilladte: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>